Стильний письмовий стіл із портативною тумбою, яка йде окремо від столу.
Тумба столу на 4 пластмасових колесах, завдяки яким легко транспортується.
Матеріал виготовлення — ламінована ДСП.
Стіл має одну міні тумбу з 3 ящиками.
Стіл може бути як правосторонній, так і лівосторонній.
Колір столу може бути будь-який із нашого каталогу.
Стіл виготовляється в Україні.
Гарантия на товар 1 год.
Під замовлення 7 роб днів
Габаритні розміри: глибина — 500 мм, ширина — 1200 мм висота — 740 мм.
Ціна вказана для столів у таких кольорах:
білий, чорний, ваніль, венге, венге світлий, дуб сонома, дуб молочний.
Вартість столу в іншому кольорі або інших розмірах уточнюйте в менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Коричневий |
- Ціна: 4 559 ₴


