
Письмовий стіл з підставкою під системний блок та висувною полицею для клавіатури Comfort (Комфорт) сонома
4 110 ₴
- В наявності
- Код: MS 109
Стіл, який стане незамінним помічником у роботі з комп'ютером як для дітей, так і для дорослих. Ця модель столу виготовлена для стаціонарного комп'ютера-під стільницею є висувна полиця для клавіатури, збоку відкрита полиця для системного блоку та полицю для монітора. Стіл можна виготовити в будь-якому кольорі та розмірі. Матеріал виготовлення ламінована ДСП.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП товщиною 16-18 мм і обклеєний ПВХ кромкою.
Колір: колір ДСП можна вибрати будь-який
Габарити виробу:
довжина – 1400 мм;
висота – 750-900 мм;
глибина – 600 мм;
Ціна вказана для столів у наступних кольорах:
білий, чорний, ваніль, венге, венге світлий, дуб сонома, дуб молочний.
Вартість столу в іншому кольорі або в інших розмірах уточнюйте у менеджера.
Під замовлення 7 роб днів
Додаткова комплектація:
замок на скриньку
розетка (від одинарної до потрійної);
напрямні з дотягувачами;
система відкриття ящиків від натискання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Коричневий |
- Ціна: 4 110 ₴





