Письмовий стіл виготовлений за індивідуальним дизайном стане родзинкою інтер'єру і буде виконувати свою практичну функцію. Столик приваблює поєднанням однотонної сірої плити та деревоподібними вставками на фасадах ящиків. Стільниця виготовлена з подвійної плити завтовшки 32-36 мм. На ящиках телескопічні напрямні. Ящики без ручок відчиняються за низ фасаду. Для розрахунку столу в іншому кольорі або розмірі звертайтеся до нашого менеджера.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП товщиною 16-18 мм і обклеєний ПВХ кромкою.
Колір: колір ДСП можна вибрати будь-який
Габарити виробу:
довжина – 1000 мм;
висота – 780 мм;
глибина – 600 мм;
Ціна вказана для столів у наступних кольорах:
білий, чорний, ваніль, венге, венге світлий, дуб сонома, дуб молочний.
Вартість столу в іншому кольорі або в інших розмірах уточнюйте у менеджера.
Під замовлення 7 роб днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 780 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома, Сірий |
- Ціна: 3 425 ₴











