Стул с мягким сиденьем и спинкой, прострочки по всей поверхности, материал обивки экокожа, ножки деревянные, цвет дерева светлый, размер стула: высота посадки 44 см, ширина сиденья 49 см, глубина сиденья 37 см, высота спинки 31 см, высота стула 73 см
Тон, полутон в оттенке допускается.
При оформленні 1-3шт, доставка НП або Делівері за тарифами.
До вартості + 6% за упаковку.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці)
Від 4 шт ДОСТАВКА ДЕЛІВЕРІ( БЕЗКОШТОВНА).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 730 мм |
- Ціна: 1 710,80 ₴




