Вбудована витяжка для манікюрного столу Dekart 4
Витяжка Dekart 4 є оновленою моделлю витяжки Dekart 2.
Основні відмінності стосуються як зовнішнього вигляду, так і технічних характеристик.
Корпус витяжки зроблений із міцного пластику, що забезпечить їй більшу стійкість до навантажень.
Вентилятор почав працювати ще тихіше.
Також витяжка має такі показники:
Потужність. Ця модель пропускає через себе 180 куб. за годину роботи.
Відносна тиша в роботі. Завдяки якісному вентилятору, який не виділяє багато шуму; майстер і клієнт не відчувають дискомфорту під час роботи витяжки.
Корпус витяжки має трапецієподібну форму, завдяки чому він не заважає колінам клієнта. Також трапецієподібна форма дає змогу легко міняти мішок для збирання пилу.
Отвори для виходу повітря орієнтовані в боки, щоб повітря, що виходить з-під витяжки, не дув на ноги клієнта та майстра.
Отвори в решітці зроблені так, щоб під час роботи втягувати максимум пилу. Мішок для збирання пилу є багаторазового використання. І зшитий безпосередньо під показники цієї моделі.
Матеріалом є флізелін — тканина з малою щільністю волокон, оптимально підходить для вловлювання частинок пилу та проходження повітря.
Також є одноразові мішечки та фільтри.
Габарити:
ширина — 21,5 см
висота — 11,5 см
довжина — 22 см
Об'єм повітря, що пропускається: 180 куб.м/год
Напруга — 220 В
Потужність — 30 Вт
Рівень шуму — 40-50 дБ
Вибирайте витяжку Dekart 4 і нехай догляд за нігтями буде для Вас легким і приємним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Вид | Для манікюра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Висота | 11.5 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 30 Вт |
- Ціна: 1 720 ₴





