Також є одноразові мішечки та фільтри.
Настільна витяжка для манікюру — незамінна річ кожного майстра. Потужна витяжка, яка допомагатиме Вам тримати робоче місце в чистоті. Корпус виготовлений із міцного пластику, колір якого Ви можете підібрати для себе. У комплекті до витяжки йдуть 2 мішки для пилу. Для замовлення пишіть нашому менеджеру або жмиті кнопку "Купити".
Характеристики виробу:
- потужність — 60 Вт;
- продуктивність — 450 куб. час;
- швидкість обертання — 3000 об/хв;
- висота — 15 см;
- ширина — 35 см;
- довжина — 30 см;
- колір корпусу — білий, чорний, сірий, жовтий, червоний.
Особливість: 2 мішки в комплекті.
Доставка: виробляється компанією Нова Пошта, вартість за їхніми тарифами (+ дерев'яна обрешотка) завдяки покупцям.
Термін доставки від 1 до 3 днів по Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Вид | Для манікюра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 15 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 60 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Продуктивність витяжки | 45 куб. м/хв |
- Ціна: 3 340 ₴









Відправка з 17 квітня 2026