Також є одноразові мішечки та фільтри.
Професійна витяжка, яка має німецький вентилятор і корейський фільтр для пилки. Перевага витяжки з фільтром у тому, що вона поглинає до 99% пилу. За допомогою регулятора швидкості Ви зможете підібрати для себе ідеальну потужність. Корпус із високоякісного пластику. Фільтр можна не мочити, він легко чиститься за допомогою щітки.
Характеристики виробу:
- потужність — 66,24 Вт;
- продуктивність — 800 куб. час;
- рівень шуму — 31-62 дБ;
- регулювання швидкості обертання;
- висота — 10 см;
- ширина — 22,6 см;
- глибина 27,3 см;
- колір корпусу — білий.
Особливість: 1. фільтр у комплекті.
Додаткова комплектація за доплату:
- змінні фільтри для пилу
Доставка: виробляється компанією Нова Пошта, вартість за їхніми тарифами (+ дерев'яна обрешотка) завдяки покупцям.
Термін доставки від 1 до 3 днів по Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Вид | Для манікюра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27.3 см |
| Ширина | 22.6 см |
| Висота | 10 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 66 Вт |
| Продуктивність витяжки | 80 куб. м/хв |
- Ціна: 6 580 ₴











