
Комплект прямокутний скляний стіл для кухні та 6 стільців Туреччина білий із чорним
Надсилання товару всією Україною на Нову пошту При Повній оплаті або Часткова Заполат
Комплект меблів для кухні з оригінальним декором! Розкладний стіл і 6 стільчиків!
Ця модель стола зроблена з міцного загартованого скла, захищеного від механічних пошкоджень із 3 D-малюнком + МДФ.
Ніжки столу та стільців виготовлені з хромованої сталі із заглушками. Високоякісний фотодрук на стільницях.
Розміри столу: ширина 80 см * довжина 130 см, у розкладеному вигляді 170 см
Стільці: сидіння і спинка м'які. Зроблені з якісного щільного шкірозамінника. Розміри стільця: Висота загальна 88 см Висота сидіння 48 Ширина сидіння 39 Глибина сидіння 42
Серед переваг таких меблів:
- стабільність у разі впливу високих температур; несприйнятливість до вологості;
- забруднення не можуть проникнути в структуру матеріалу; довговічність;
- безпека, що забезпечується використанням спеціального загартованого скла;
- унікальний, чудовий зовнішній вигляд, доречний в інтер'єрах усіх стилів і поєднується з усіма матеріалами;
- скло відбиватиме світло та візуально робить будь-яку кухню просторішою;
- в догляді можна користуватися як звичайні мийні засоби, так і спеціальні, призначені для скла;
- екологічна чистота — матеріал стільниці у своєму складі не має жодних шкідливих речовин або небезпечних хімічних сполук
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стілець | 6 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Коричневий |
| Колір оббивки | Білий |
| Упаковка стільця/крісла/табурета | У розібраному вигляді |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | скло з малюнком, МДФ шпонований |
| Опори столу | хромована сталь |
| Каркас стільця | МДФ шпонований |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 390 мм |
| Глибина стільця | 420 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
- Ціна: 10 890 ₴




