Ця модель є одним із оптимальних варіантів робочих місць для перукарень і салонів краси.
Місце «Стиль» обладнано великим дзеркалом, поличкою для інструменту і підставкою для ніг
Перевагою даної моделі є невеликі габаритні розміри, що значно економить місце в салоні і легкість монтажу.
Габарити виробу:
Висота: 2000 мм
Ширина: 750 мм
Глибина : 270 мм
Розміри дзеркала :
Висота 1100 мм
Ширина 600 мм
Також можливо виготовлення за індивідуальними розмірами.
Колір ДСП можливий будь-який з каталогу.
Виготовлення 5-7 робочих днів.
Додаткова комплектація з доплатою:-розетки (від одинарної до потрійної);
- розетки
-тримач для фена
-гачок одинарний
- Захист зі шкірозамінника
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Підставка для ніг | Так |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована розетка | 0 |
- Ціна: 5 823,50 ₴



