Вітрина М504 закритого типу, використовується в салонах краси для зберігання інструментів і матеріалів.
Містка та зручна у використанні.
Виготовлена вітрина з ДСП.
Вітрина складається з 5 полиць, 3 з них у верхній частині, 2 в нижній.
Вітрина впишеться в будь-який дизайн завдяки індивідуальному підбору кольорів.
Розміри вітрини:
висота: 1900мм;
ширина: 800 мм;
глибина: 370 мм;
Виробництво — (Україна).
Гарантія 12 місяців.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма вітрини/вітрини | Пряма (лінійна) |
| Тип вітрини | Пристінна |
| Тип фасаду вітрини | Розсувні дверки |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Колір | Білий |
| Тип | Вітрина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал корпусу і каркаса | ДСП |
| Матеріал задньої стінки | ДСП |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Матеріал полиць | ДСП |
- Ціна: 7 123,80 ₴



