Кожна людина стикається з проблемою браку місця для речей. Ось такий функціональний стелаж може допомогти Вам у цьому. Простий лаконічний дизайн дає змогу вписатися в будь-який інтер'єр. Колір і розміри можна змінювати за Вашим бажанням.
Габарити виробу:
- ширина — 400 мм;
- висота — 1800 мм;
- глибина — 400 мм;
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Цвет: ціна за товар вказана в БІЛОМУ кольорі, колір ДСП можна вибрати будь-який.
Доставка: виробляється компанією Нова Пошта, вартість за їхніми тарифами (+ дерев'яна обрешотка) завдяки покупцям. Терміни доставки від 1 до 3 днів по Україні.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип полиць | Прямі |
| Призначення стелажа | Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для іграшок, Для непродовольчих товарів, Універсальний, Для парфумерії, Для одягу, Для косметики |
| Спосіб викладки товару | На полицях, У комірках |
| Тип | Стелаж |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 400 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 222,45 ₴








