Бюджетна модель робочого місця із дзеркалом. Завдяки маленьким габаритам підійде для домашнього використання.
Габарити виробу:
- ширина — 800 мм;
- висота — 1600 мм;
- глибина — 400 мм;
- ящики — 1 шт.;
- ящик без ручки, відкривання них фасаду;
- патрони — 10 шт.
Лампочки в комплекті не передбачені.
Ціна вказана за стандартну комплектацію.
Пуф продається окремо.
Габарити столу:
- ширина — 800 мм;
- висота — 800 мм;
- глибина — 400 мм;
Додаткова комплектація з доплатою:
- світлодіодні лампочки на 5 Вт
- розетка (від одинарної до потрійної);
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору товщиною 16-18мм та обклеєна кромкою ПВХ.
Колір: ціна за товар вказана в БІЛОМУ кольорі, колір ДСП можна вибрати будь-який з нашого каталогу.
Товар під замовлення 5 робочих днів!
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Виріб їде повністю розібраними, зібране тільки дзеркало.
Доставка Нової Пошкої, Джастин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | настінна, підлогова |
| Підставка для ніг | Ні |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | МарксонМеблі |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа дзеркала | ламінована ДСП |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сонома |
- Ціна: 5 396 ₴









