Трюмо-1 виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Сучасна колірна комбінація дасть змогу створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. До комплекту постачання входить дзеркало. Подаруйте своїй жінці свій куточок щастя.
Розміри:
Довжина — 950 мм
Глибина — 350 мм
Висота — 1650 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге + дуб молочний | |
![]() |
|
| Дуб сонома + трюфель | |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється Новою Поліцією на адресу/відділення виключно після 100% оплати на тарифах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація дзеркалом | Так |
| Тип встановлення дзеркала | настільна |
| Форма фасаду | радіусний |
| Тип меблів | туалетний столик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 95 см |
| Глибина столика | 35 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 168 см |
- Ціна: 3 410,32 ₴





