Двоспальне ліжко з основою під матрац виготовлене з красивого, сучасного ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ліжко Марго доставляється в розібраному вигляді, у комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати.
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина — 2200 мм
Ширина — 1650 мм
Висота — 900 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм
Можливі колірні рішення:
| Венге +дуб молочний | Дуб сонома трюфель | ||
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється Нова Пошта на адресу/відділення виключно після 100% оплати на тарифах перевезення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Колір | Венге |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 220 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
- Ціна: 5 843,98 ₴






