Тумба офісна відкрита Соната зроблена з ламінованого ДСП. Вона ідеально впишеться в будь-який дизайн кімнати. Модель є частиною модульної системи, з якої можна зібрати гарнітур для вітальні.
Розміри:
Ширина — 700 мм
Глибина — 380 мм
Висота — 930 мм
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати на тарифах перевезення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тумби | пряма |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Дуб сонома + білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 930 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 222,16 ₴





