Стілець обідній м'який Тринитки шкірозамінник темно-коричневий, ніжки метал чорний
Представлена модель — прекрасне рішення не тільки для дому, а також для салонів, кафе та інших громадських місць. Простий дизайн, витончені ніжки, м'яка оббивна тканина та якісний матеріал характеризують модель як міцну надійну конструкцію, яка слугуватиме Вам довгий час.
Меблі українського виробництва. Колір обвочнених матеріал (Екошкіра). Вона міцна, довго зберігають показність, мають доступну вартість.
Металеві ніжки порошкового фарбування.
Основа сидіння — фанера. М'яке наповнення високоякісний ППУ 3 см
Розміри стільця: ширина — 450 мм; глибина — 530 мм; висота — 960 мм
Колір темно-коричневий
Каробка по 2 шт. Продаж раз 2 шт. Розбірний
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Чорний |
| Колір оббивки | Темно-коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 960 мм |
- Ціна: 1 924,56 ₴









