Двоспальне ліжко з масиву сосни, укомплектоване ортопедичним ламельним блоком.
Колір: темний горіх
Каркас виготовлений із натурального масиву дерева сосна
• Основа під матрац — ламелі
Габарити виробу:
- Висота наголов'я 820 мм
-висота підніжки 400 мм
-спальне місце 1800 х 2000 мм
Реальний колір виробу може незначно відрізнятися від зображення на фотографії!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розміри рекомендованого матраца | 180х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 224 см |
| Ширина ліжка | 187 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 82 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 227,04 ₴


