Двоспальне ліжко з колекції "Елегант". Виготовлена з масиву бука та МДФ шпонованого, укомплектована ортопедичним ламельним блоком із підіймальним механізмом на газліфтах.
Спальне місце 1600х2000 мм
Колір: білий

Зроблено в Україні!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Так |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Колір | Білий |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 221 см |
| Ширина ліжка | 171 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 92 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | МДФ шпонований, ламінована ДСП, натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | МДФ шпонований |
| Комплектація ліжка | |
| Ніша для білизни | 2 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | МДФ |
| Корпус (каркас) | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 860 ₴



