Підліткове ліжко з 2 шухлядами, укомплектоване ламельним блоком (без матраца).
Спальне місце: 900х2000мм
Бічна планка продається окремо!
Багатофункціональність (ліжко + диван + комод = три в одному) плюс натуральне дерево та можливість комфортно відпочити. Бездоганна якість вища за ціну.
Матеріал: масив бука
Колір: темний горіх, світлий горіх, венге, бук натуральний +5%, білий і слонова кістка (+25%)

Зроблено в Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Горіх світлий, Венге, Білий, Бук натуральний, Бук світлий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Матрац | Ні |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 207 см |
| Глибина дитячого ліжка | 97.5 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 81 см |
- Ціна: 10 247 ₴





