Сто "Даллас"
Розміри:
- стіл розкладний 1000+350х600х760 мм
Матеріали: дерево, фанера меблева
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Вишукані скриньки для зберігання | True |
| Сторони кута | взаємозамінний |
| Розкладне спальне місце | False |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | фанера |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 Штука. |
| Розкладна стільниця | True |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина кутка | 1550 мм |
| Глибина кута | 1150 мм |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 Штука. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Корпус (каркас) | фанера, натуральне дерево |
| Табурет | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 118,04 ₴




