Лавка з полицями для взуття — ідеальний варіант для будь-якої передпокою.
Розмір: 700х300х470мм
Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 470 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | натуральне дерево |
| Полиці | хромований метал |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 418,30 ₴





