Столик для сніданку — незамінний атрибут для всіх, хто цінує прояв домашнього затишку в кожній деталі. Подаруйте собі та близьким цей оригінальний предмет інтер'єру, щоб отримувати порцію позитивного настрою зранку щодня!
Характеристики:
Ширина: 55 см
Глибина: 31,5 см
Висота: 15 см
Вага 2 кг
Цвет: венге
Матеріал: Масив, Вільха
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 2 кг |
| Довжина столика | 550 мм |
| Глибина столика | 350 мм |
| Висота столика | 250 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Колеса (колісні опори) | дерево |
| Комплектація столика | |
| Захисне огородження по периметру полиць | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | ДВП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 385,10 ₴


