Це сучасний та якісний набір, що складається з обіднього столу та 4 стільців. Елегантний вигляд виробу створить у приміщенні атмосферу гармонії та затишку.
Обідній кухонний комплект складається зі столу та чотирьох стільців із м'яким сидінням. Виготовлений із масиву гевеї та МДФ.
колір білий
Розмір столу: ширина 1100 мм, глибина 700 мм, висота 740 мм
Розмір стільця 410*440*910 мм
Стіл — масив гевеї, стільниця з МДФ шпонованого
Стільці — масив гевеї + вставки в спинці з МДФ фарбовані
Постачається в розібраному вигляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стілець | 4 шт. |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір оббивки | Сірий |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | МДФ фарбований, масив дерева |
| Каркас стільця | натуральне дерево покрите шпоном |
| Спинка | МДФ фарбований |
| Сидіння | МДФ фарбований |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 410 мм |
| Глибина стільця | 440 мм |
| Висота сидіння стільця | 910 мм |
- Ціна: 9 361,44 ₴






