Стілець обідній м'який Тейде ніжки бук, чорний зі спинкою пластик
Пластиковий стілець із м'яким сидінням із поролону та штучної шкіри виготовлений із якісного поліпропілену, ніжки з натурального дерева бук. Дизайн стільців дасть змогу виробу вписатися в будь-який стиль інтер'єру Вашого приміщення. Можливо використовувати в місцях із великою відвідуваністю людей (кафе, ресторани, готелі).
Основа стільця: 100% поліпропілен, дерево Бук
Сидіння — поролон і штучна шкіра
Ніжки — дерево Бук
Висота: 84 см
Ширина: 48 см
Глибина: 53 см
Колір: чорний
Матеріал: сидіння крісла виготовлене з міцного поліпропілену та покрите поролоном і штучною шкірою. Ніжки стільця дерев'яні. Дерево-бук. Виріб практичний, зносостійкий і безпечний.
Поліпропілен — це синтетичний полімер. Характеризується високою ударною міцністю, стійкістю до багаторазових згинань, зносостійкістю, низькою паро та газопроникністю. Поліпропілен нерозчинний в органічних розчинниках.
Стандартне паковання: Гофрокартон — 4 шт./коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн (під час купівлі 1,2 або 3 штуки)
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий, Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 840 мм |
- Ціна: 1 385,10 ₴



