Обідній дерев'яний стілець із напівм'яким сидінням і спинкою, оббитими тканиною.
Постачається в розібраному вигляді.
Колір: темний горіх
Розмір: В: 810 мм, Г: 500 мм, Ш: 600 мм
Цвет: Каркас: Темний горіх; Сидіння: Коричневий.
Матеріал: Каркас: Масив клена; Спинка: г/к фанера; Сидіння: Штучна замша Atlanta 08, Apparel.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Горіх темний |
| Колір оббивки | Темно-коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера, натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| обсяг в упаковці | 0,05 м. куб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 619 ₴







