Крісло офісне хрестовина Хром Richman Ерго сітка чорний — зручне офісне крісло. Оббивка крісла-сітка, що дає змогу тілу дихати. Крісло має міцну металеву хрестовину. Підлокітники та підголівники регулюються, що дає змогу налаштувати крісло для комфортної роботи. Механізм кочення — Тілт, спинка — ергономічна..
- універсальне стильне рішення для сучасного інтер'єру
- комфортне широке сидіння і висока ергономічна спинка
- оббивка виготовлена з практичної сітчастої тканини
- зручні пластикові підлокітники регулюються за висотою
- стійка хрестовина виготовлена з хромованого металу
- прогумовані ролики призначені для твердих поверхонь
- механізм із фіксацією в будь-якому положенні
- регулювання підголівника та поперекової підтримки
- надійна продумана конструкція, зносостійкі матеріали
- Ширина: 63 см
- Глибина: 50 см
- Мінімальна висота:116 см
- Максимальна висота: 129 см
- Мінімальна висота посадки:47 см
- Максимальна висота посадки:57 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 16 кг |
| Ширина крісла | 63 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 116 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 47 см |
| Висота посадкової частини крісла | 57 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Колір оббивки | Виберіть колір |
| Оббивний матеріал спинки | Сітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 506 ₴








