
Офісне м'яке комп'ютерне крісло Торонто, чорний шкірозамінник на хрестовині колеса
Крісло Торонто — стильний і сучасний офісний атрибут для молодих та амбітних працівників різних сфер. У ньому ідеально поєднуються мінімалізм і правильна анатомічна ергономіка, що дає змогу зі зручністю проводити тривалий час у положенні сидячи без підвищеного навантаження на хребет.
Характеристики
• Хрестовина — хромований метал
• Підлокітники — хром із м'якими накладками
• Прогумовані Ролики
• Регулювання висоти сидіння — газліфт
• Оббивка — екошкіра
• Особливість — підвищена ергономіка
• Механізм гойдання крісла:
- Tilt — Фіксація нахилу спинки та сидіння в одному положенні
• Додаткова опція механізмів крісла:
- Anyfix-Фіксація нахилу спинки та сидіння в будь-якому проміжному положенні
Механізм: посилений М1.
Хрестовина хром.
Підлокітники з м'якими накладками.
Оббивка PU чорний глянець.
Прогумовані колеса


Габаритні розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 114 см |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 15 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево, метал |
| Підлокітник | метал, эко кожа |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Висота спинки | 63 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
- Ціна: 5 870,16 ₴




