Крісло Балі Ю • — один із дуже популярних крісел, який має постійний попит в шанувальників мінімалізму та стилю Hi-Tech завдяки своєму легко впізнаваному стильному дизайну, надзвичайної комфортності та практичності.
Чому варто купити. Глянсова оббивка та блискучий метал — безпрограшне поєднання, доречна і в просторі сучасного офісу, і в домашньому інтер'єрі. У класичну обставу з мінімумом дерева це крісло також підійде, завдяки своїй досить елегантній і витонченій зовнішності.
Хром + PU. Подвійний PU-чохол на підлокітниках.
Механізм: посилений
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Оббивка | кожа PU |
| Цвет обивки | чорний/сірий |
| Підлокітники | метал хромований + чохол |
| Основа | метал хромований |
| Опори | прогумовані ролики |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 54 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 64 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Колір оббивки | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 354,44 ₴






