Крісло комп'ютерне люкс шкіряне фін
Кріслопорядн • Richman. Елегантна, монументальна модель, що ідеально підходить для інтер'єру кабінету керівника, оформленого в класичному стилі. Завдяки розкішному дизайну та гармонійному поєднанню різних елементів вакуум стане чудовою прикрасою для вашого кабінету. Він безсумнівно підкреслить гарний смак і високий статус свого власника.
Чому варто купити крісло фін — це гарне крісло, у якому гармонійно поєднується класичний дизайн, якісні матеріали та сучасні механізми. Сидіння таке м'яке та зручне, що в цьому кріслі ви зможете комфортно працювати, не відчуваючи втоми від багатогодинного сидіння. Завдяки правильно сформованому рельєфу його сміливо можна віднести до категорії ергономічних крісел. Товстий шар м'якого наповнювача формує дуже комфортну, обволікальну посадку. Всі деталі ретельно підібрані та потішать вас як зовні, так і тактильними відчуттями.
Характеристики:
| Загальні дані: | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження за вагою, кг | 120 |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Вага, кг | 21,5 - 23,7 |
| Розміри паковання Д/Ш/В, см | 90*37*64 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри: | |
|---|---|
| Висота посадки, см | 47-55 |
| Ширина сидіння, см | 53 |
| Глибина сидіння, см | 52 |
| Висота спинки, см | 73 |
| Висота підлокітників, см | 67-75 |
| Ширина моделі, см | 78 |
| Глибина моделі, см | 60 |
| Висота моделі, см | 116-124 |
| Основа, см | D-70 |
| Матеріал виготовлення: | |
|---|---|
| Оббивка | Натуральна шкіра |
| Цвет обивки | в асортименті |
| Підлокітники | метал із м'якими накладками |
| Основа | дерево, метал хромований |
| Опори | прогумовані ролики |
| Внутрішній каркас | фанера |
| Технічне обладнання: | |
|---|---|
| Механізм | аніфікс М2 |
| Режим гойдання | є |
| Регулювання жорсткості гойдання | є |
| Регулювання висоти посадки | є |
| Регулювання висоти спинки | немає |
| Регулювання кута нахилу спинки | є |
| Регулювання глибини сидіння | немає |
| Наявність підлокітників | є |
| Регулювання підлокітників | немає |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Коричневий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 75 см |
| Глибина крісла | 75 см |
| Висота з урахуванням спинки | 125 см |
| Висота посадкової частини крісла | 50 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 50 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 21.5 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 55 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Висота спинки | 75 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Механізм гойдання | Так |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Модифікація | Хром, М1 |
- Ціна: 21 326,76 ₴









