|
Диван Подвійний м'який, зі спинкою й підлокітниками Також йде як м'яке крісло для офісу.На металевих ніжках. |
|
Розміри 155*65*75H

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АССА |
| Тип дивана | модульний |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Комплектація | |
| Наявність спинки | Так |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 155 см |
| Глибина дивана | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 460 ₴







