Стілець м'який велюр TM Richman Роббі
- потрібний стильний дизайн для затишних умов
- м'яке просторе сидіння і комфортна округла спинка
- оббивка з велюрової тканини, актуальні кольори в асортименті
- міцний металевий каркас, пофарбований під дерево
- стійка конструкція, висока якість матеріалів
- Ширина: 54 см
- Глибина 54 см
- Висота: 76 см
- Висота посадки: 46 см
- Вага: 6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Дуб натуральний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стільця | 540 мм |
| Глибина стільця | 440 мм |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 840 см |
| Оббивка | Кожзам PU |
| Матеріал ніжок | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310,12 ₴








