Столиця обідів, дерев'яні ніжки, діаметр 80 см
Переможна стола, кругла з HPL матеріалу, діаметр 80 см, товщина 25 мм, кромка pvc, колір білий, не лакований, матовий, дерев'яні ніжки, натуральне дерево бук, дерев'яні частини ніжок з'єднуються металевими дротами чорного кольору, розміром столашниці: діаметр 80 см, висота столу 73 см.
*** Ножки в розбиранному вигляді, у окремій коробці. Рекомендовано для збирання інструкцій.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці.
Доставка Прі Повної Оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бук світлий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 730 мм |
- Ціна: 3 990 ₴






