Барний стіл, природний бук, 60 * 60 см
Квадратний стіл, столиця з дерева, квадратна з HPL матеріалу, розмір 60 см, товщина 25 мм, кромка pvc, ламінат, колір натуральний бук, поверхня плитки нелакована, матова, дерев'яні ніжки, натуральне дерево бук, дерев'яні частини ніжок з'єднуються за допомогою металевих прутлів чорного кольору, розмір стола: 60 см, висота столу 73 см.
Столиця для стола з HPL матеріалу, квадратна, розмір 60 * 60 см, товщина 25 мм, крромка pvc, колір природний бук.
*** Ножки в розбиранному вигляді, у окремій коробці. Рекомендовано для збирання інструкцій.
** Столениця універсальна і не має отворів під цю опору, для встановлення потрібно вкласти місця для зміцнення і прикрутити опору фурнітурою, яка йде в комплекті!
Застосування всередині приміщень.
Доставка Нова Пошта і Делівері за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці.
Доставка Прі Повної Оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний, Бук світлий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | масив дерева |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
- Ціна: 3 116 ₴




