Стіл круглий барний д. 70 см, висота 110 см
Круглий стіл, основа неіржавка сталь, стільниця кольору білий мармур, діаметр 70 см, висота 110 см.
Стільниця для столу кругла верзаліт, розмір 70 см, колір білий мармур.
Опора для столу висока Рейн, металева, товщина металу 15 мм, покриття неіржавка сталь 201inox, блискуча, висота 110 см, основа кругле, діаметр 45 см, товщина труби 7,6 см, вага 14 кг, кріплення вгорі 25 * 25 см.
*** Стільниця універсальна та не має отворів під цю опору, для встановлення необхідно намотати місця для кріплення та прикрутити опору фурнітурою, яка йде в комплекті!
Застосування всередині приміщень.
Доставка НП за тарифами.
( Товар пакується на складі самостійно, і відправляється вже в упаковці)
Доставка Делівері та Нова Пошта
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 1100 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | меблевий щит |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Основа (каркас) столу | метал |
- Ціна: 5 050 ₴



