Робоче місце адміністратора з велюровою фасадною частиною
Стійка адміністратора виготовлена під замовлення для салону краси. Фасадна частина ресепшену виготовлена в стилі каретної стяжки з велюрової тканини з ґудзиками. Стілиці та бічні ніжки з подвійного ЛДСП. Для речей є невелика тумба на 3 ящики з телескопічними напрямними. Можна виготовити в будь-якому кольорі та розмірі, для розрахунку звертайтеся до нашого менеджера. Колір ДСП можна вибрати будь-який із нашого каталогу.
Ціна вказана за стандартну комплектацію.
Габарити виробу:
- ширина — 1000 мм;
- висота — 1200 мм;
- глибина — 500 мм;
- ручки релінг;
- 1 замок на ящик.
Кольори ЛДСП і велюру уточнюйте в менеджера.
Гарантія 12 місяців.
Товар під замовлення 10 робочих днів!
Додаткова комплектація з доплатою:
-розетки (від одинарної до потрійної);
- замочок на ящик
- розетки
-система відкривання ящиків від натискання (тач)
Цвет: колір ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою)
Можна виготовити за індивідуальними розмірами.
Доставка: здійснюється компанією Нова Пошта, вартість за їх тарифами (+дерев'яна решітка) за кошти покупця. Термін доставки від 1 до 3 днів по Україні.
Якщо Вам потрібен цей виріб в інших розмірах, пишіть нашому МЕНЕДЖerУ на Viber / Telegram +380663657872 для прорахунку та дізнайтеся актуальну ціну на
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина стійки | 500 мм |
| Висота стійки | 1200 мм |
| Довжина стійки | 1000 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення стійки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Зовнішня сторона стійки (фасадна частина) | штучна шкіра |
| Верхня полиця стійки | ламінована ДСП |
- Ціна: 17 047,75 ₴










