Підставка для педикюру з м'якою подушкою для ніг клієнта. Є спеціальне місце під ванночку та шухляду для інструменту. Матеріал виготовлення ламінований ДСП завтовшки 16-18 мм.
У комплекті пластикові колеса, з доплатою можна замінити на металеві. Подушка обтягнула штучною шкірою в білому кольорі, є інші кольори на вибір.
Ціна вказана за підставку в білому кольорі, можливе виготовлення в інших кольорах і розмірах.
Габарити виробу:
- ширина — 470 мм;
- висота — 640 мм;
- глибина — 530 мм;
- ящики — 1 шт.;
- пластикові колеса.
Додаткова комплектація за додаткову плату:
- замок на ящик ;
- розетка (від одинарної до потрійної);
- напрямні з довідниками;
- система відкривання ящиків від натискання.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Цвет: ціна за товар вказана в БІЛОМУ кольорі, колір ДСП і шкірозамінник можна вибрати будь-який (з доплатою).
Товар під замовлення 7 робочих днів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | закрита, відкрита |
| Полиця | 2 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 640 мм |
| Глибина | 530 мм |
- Ціна: 4 085 ₴





