Нова модель тележки , яку оцінять майстри макіяжу, перукарі та косметологи. Особливістю є два лотки на бічній частині тумби, у яких зручно розміщувати інструменти.
У комплекті пластикові колеса. Перукарський візок виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 16-18 мм.
Як візок виготовляється під замовлення, можна змінювати розміри та колір виробу.
Габарити виробу:
- ширина — 490 мм;
- висота — 800 мм;
- глибина — 430 мм;
- ящики — 3 шт.
- лотки — 2 шт.
- пластикові колеса.
Додаткова комплектація:
- замок на ящик
- розетка (від одинарної до потрійної);
- напрямні з довідниками;
- система відкривання ящиків від натискання.
Матеріал виготовлення: ламінований ДСП білого кольору завтовшки 16-18 мм і обклеєний ПВХ крайкою.
Товар під замовлення 7 робочих днів!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МарксонМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | закрита |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця-лоток | 2 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП, скло |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
- Ціна: 4 778,50 ₴




