Це крісло являє собою поєднання комфорту, елегантності та функціональності. Широке сидіння незвичайної форми, оббите велюром у поєднанні з матовою золотою ногою, створює ідеальний дует, який додасть сучасній елегантності будь-якій кімнаті. Розмір сидіння та м'які підлокітники забезпечать комфорт. Діапазон регулювання 60-80 см дає змогу використовувати його як крісло для макіяжу або як крісло для піднятих верхніх частин на стійці реєстрації.
- регулювання висоти на пневматичному циліндрі
- велюрове сидіння з м'якою оббивкою
- поворотне сидіння (360 градусів)
- опора для ніг
- гумова підкладка на основі для запобігання царапин на підлозі
- хоккери абсолютно нові
- внутрішня ширина сидіння — 45 см
- зовнішня ширина сидіння — 55 см
- висота спинки — 35 см
— висота мін. сидіння — 60 см
- максимальна висота сидіння — 80 см
Важливо!!!!
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри щодо товару та замовлення!
- КОЛІР матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольоропередавання вашого ґаджета.
ЗА НЕСОВІДЧЕННЯ обраного вами КВІТУ ми ВІДПОВІДнюємо НЕ НЕСЕМ!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, перед замовленням уточніть у менеджера!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Матеріал виготовлення | |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 630 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 850 мм |
| Ширина крісла | 580 мм |
| Матеріал сидіння / спинки | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 63 мм |
| Тип опор | поворотний подіум |
| Особливості конструкції | поворотний механізм сидіння, підлокітники, підьомний механізм, спинка |
| Форма сидіння | Квадратна |
| Матеріал сидіння / спинки | МДФ |
- Ціна: 6 000 ₴




