Це крісло являє собою поєднання комфорту, елегантності та функціональності. Широке сидіння незвичайної форми, обтягнуте екошкірою, у поєднанні з матовою чорною ніжкою, створює ідеальний дует, який додасть сучасній елегантності будь-якій кімнаті. Розмір сидіння та м'які підлокітники забезпечать комфорт і зручність. Діапазон регулювання 60-80 см дає змогу використовувати його як крісло для макіяжу або як крісло для високих стільниць на стійці адміністратора.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоциліндрі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- зовнішня ширина крісла — 55 см
- внутрішня ширина сидіння — 45 см
- висота спинки — 35 см
- висота мін. сидіння — 60 см
- висота макс. сидіння — 80 см
Важливо!!!!
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри щодо товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольоропередавання вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, перед замовленням уточніть у менеджера!
Крісло виготовляється під замовлення 10-12 робочих днів.
Меблева КОЛІРНА ГАММА ТКАНИНА для крісел
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hrove Form |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База крісла | кругла дискова |
| Колір | Білий |
| Особливості | Підставка для ніг |
| Матеріал виготовлення | |
| Підставка для ніг клієнта | метал |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 800 мм |
| Ширина крісла | 450 мм |
| Глибина крісла | 600 мм |
| Матеріал сидіння / спинки | |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип опор | поворотний подіум |
| Особливості конструкції | поворотний механізм сидіння, підлокітники, підьомний механізм, спинка |
| Форма сидіння | Квадратна |
| Матеріал сидіння / спинки | МДФ |
- Ціна: 5 500 ₴




