Гарний і елегантний обідній стілець Ембер. Матеріалом оббивки для цієї моделі послугувала сіра тканина чудової якості. Оббивка повністю покриває сидіння і спинку стільця.
Обідній стілець Ембер має оптимальні габарити. Сидіння досить широке та глибоке, щоб на ньому було комфортно сидіти людині, незалежно від її комплекції та зросту. Якщо ви хочете придбати для свого інтер'єру ідеальний за всіма параметрами виріб, вам варто замовити стілець Ембер у нашому інтернет-магазині меблів.
• Ніжки: метал
• Оббивка: тканина сірого кольору
Габарити виробу
- Ширина — 43 см
- Глибина — 49 см
- Висота — 86 см
Стандартне паковання: Гофрокартон — 4 шт./коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн (під час купівлі 1,2 або 3 штуки)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Каркас стільця | метал |
- Ціна: 1 519,20 ₴






