Гарний і елегантний обідній стілець Ембер. Матеріалом оббивки для цієї моделі послугувала сіра тканина чудової якості. Оббивка повністю покриває сидіння і спинку стільця.
Обідній стілець Ембер має оптимальні габарити. Сидіння досить широке та глибоке, щоб на ньому було комфортно сидіти людині, незалежно від її комплекції та зросту. Якщо ви хочете придбати для свого інтер'єру ідеальний за всіма параметрами виріб, вам варто замовити стілець Ембер у нашому інтернет-магазині меблів.
• Ніжки: метал
• Оббивка: тканина сірого кольору
Габарити виробу
- Ширина — 43 см
- Глибина — 49 см
- Висота — 86 см
Стандартне паковання: Гофрокартон — 4 шт./коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн (під час купівлі 1,2 або 3 штуки)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Чорний |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Висота | 880 мм |
- Ціна: 1 519,20 ₴






