Елемент модульної системи Бриз - відкритий пенал кутовий виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати.
Розміри:
Ширина — 300 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 2100 мм
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі для вітальні доставляється в розібраному вигляді в фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збірки, схема вироби. Отвори для збірки просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина шафи | 30 см |
| Глибина шафи | 38 см |
| Висота шафи | 210 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 210 мм |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Елемент шафи |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, трюфель, дуб сонома |
| Тип шафи | кутовий |
| Колір | Дуб сонома |
- Ціна: 1 833,94 ₴






