Для маленьких квартир немає нічого кращого, ніж кутові шафи, виготовлені з легкого ДСП світлих кольорів. Саме такий варіант пропонує компанія "Еверест Меблі". Модель «Бриз» являє собою компактний зовні, але винятково місткий всередині виріб. Завдяки ШКУ-14 у вашому домі не буде витрачено жодного сантиметра жилпощаді, а ваші речі будуть у повному порядку.
Товар доступний для замовлення в кількості від однієї штуки. Телефонуйте для уточнення деталей за номерами, зазначених на цьому сайті.
Переваги кутової шафи
Вибираючи ШКУ-14 у нашому каталозі, ви отримуєте:
● якісний і практичний товар;
● шафа, виготовлена з екологічно чистого ДСП (що підтверджена документально);
● довговічний виріб із надійною фурнітурою;
● мінімальні витрати часу на догляд за шафою.
Замовляйте модель кутової шафи «Бриз» прямо зараз. Вам сподобається його якість і швидкість нашої роботи.
Габарити:
| Ширина: | 80 см |
| Глибина: | 80 см |
| Висота: | 210 см |
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип шафи | кутовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 80 мм |
| Глибина шафи | 80 мм |
| Висота шафи | 210 мм |
- Ціна: 5 539,42 ₴









