У наявності яскрава та стильна шафа, розстібна з екологічно чистого ДСП. Виріб ШП-2 належить до серії меблів "Бриз" від вітчизняного виробника "Еверест Меблі". Товар можна замовити як окремо, так і в комплекті з іншими виробами із серії. Є столи, тумби та інші типи шаф «Бриз», завдяки чому ви зможете обставити всі приміщення в єдиному стилі.
ШП-2 можна замовляти в кількості від одного примірника або оптом. Телефонуйте для уточнення деталей.
Переваги моделі «Бриз»
Пропонований варіант шафи з двостулковими дверцятами вирізняється:
● привабливістю зовнішнього вигляду;
● доступністю ціни;
● міцністю й довговічністю;
● простотою догляду;
● комфортністю експлуатації;
● місткістю завдяки грамотній організації внутрішнього простору.
Замовляйте двостулкову шафу «Бриз» прямо зараз. Він стане прикрасою вашої кімнати та допоможе утримувати речі в пор.
Можливі колірні рішення:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Ширина 60 (см)
Глибина 38 (см)
Висота 210 (см)
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 60 мм |
| Глибина шафи | 38 мм |
| Висота шафи | 210 мм |
- Ціна: 3 315,38 ₴








