Письмовий стіл Школяр-3 виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Простий стіл з однією тумбою для роботи та навчання не займаємо багато місця у вашій кімнаті, але водночас зручний і місткий. Стіл можна використовувати як комп'ютерний для ноутбука. Велика стільниця дасть змогу розмістити все шкільне приладдя та допоміжні матеріали для навчання, водночас залишиться багато "робочого" місця, що дасть змогу Вашій дитині спочатку правильно сидіти — а це формування постави на все життя.
Надбудова міцно кріпиться до столу та має безліч секцій, у яких усі речі знайдуть своє місце.
розміри:
Ширина — 1100 мм
Глибина — 550 мм
Висота — 1886 мм
Колір корпусу та фасадів:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге, Дуб венге |
- Ціна: 4 305,20 ₴







