Модель «Шкільник-3» з ДСП (16 мм із крайкою ПВХ 0,5 мм) виготовлена в класичному стилі. Товар має вбудовану тумбу з однією шухлядою й кількома полицями, прихованими за двостулковими дверцятами. Усі матеріали виготовлення екологічно чисті, що підтверджується документально. За бажання на додаток до столу можна придбати зручну надбудову.
Переваги моделі «Шкільник-3»
Пропонована модель письмового столу вирізняється:
● оптимальністю габаритів;
● привабливістю зовнішнього вигляду;
● стійкістю й довговічністю;
● простотою догляду;
● багатофункціональність (за столом можна писати, працювати з комп'ютером, читати книги).
Колір корпусу та фасадів:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені
Доставка цього товару виробляється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге, Дуб венге |
- Ціна: 2 222,16 ₴







