Стіл Школяр-4 дуже простий і практичний. Він не має висувної полиці для клавіатури, тому що адаптований під сучасні ноутбуки. Також у нього немає непотрібної полиці або підставки для системного блока. Цей стіл має необхідні достатні для роботи розміри стільниці, і три шухляди для зошитів та іншого приладдя. Цей стіл може комплектуватися практичною й дуже місткою надставкою. У цьому разі ви вже маєте не просто невеликий столик для занять, а цілу робочу міністінку. Надставки складається з трьох відкритих секцій однієї великої розстібної тумби з двома відділеннями всередині.
Також варто звернути вашу увагу, що цей стіл виготовлений із якісного сучасного ДСП і може відбуватися у двох колірних комбінаціях, як показано на зображеннях товару. Отже, ви зможете підібрати для дитини оптимально відповідний колір столу Школяр-4. Це комбі венге темний + дуб молочний.
Надбудова для столу школярів — 1100х250х1136
Школяр-4 (тумба ПРАВА) — 1100х550х750
Меблі доставляються в розібраному вигляді. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Висота | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге |
- Ціна: 4 853,22 ₴



