Навчальний стіл Школяр-5 виготовлений із ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, крайка ПВХ 0,5 мм. Прямий стіл із тумбою не займає багато місця у вашій кімнаті, але водночас зручний і місткий. Стіл можна використовувати як комп'ютерний для ноутбука. Велика стільниця дасть змогу розмістити все шкільне приладдя та допоміжні матеріали для навчання і водночас залишиться багато місця для навчання.
Надбудова міцно кріпиться до столу та має безліч секцій, у яких усі речі знайдуть своє місце.
розміри:
Ширина — 1100 мм
Глибина — 550 мм
Висота — 1886 мм
Колір корпусу та фасадів:
![]() |
![]() |
|
| Венге + дуб молочний | Сонома + трюфель | |
![]() |
![]() |
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тип столу | Лівий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1886 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб трюфель |
- Ціна: 4 011,92 ₴








