Ультрасучасний дизайн і поєднання модних кольорів не залишать байдужим молоде покоління.
Ви можете вибрати найвідповіднішу комбінацію відтінків на свій розсуд.
Він також має три висувні ящики, з яких дві більші, а один, верхній — трохи менший. Але, на відміну від столу Школяр-4, комп'ютерний стіл Шкільник-6 має кілька великих розмірів, а також призначений для розміщення саме стаціонарного комп'ютера (а не ноутбука), оскільки він укомплектований висувною полицею для клавіатури та підставкою для системного блока. Надставка столу сама по собі має дуже вимогливий зовнішній вигляд. Творці столу з надставкою, під час його розроблення врахували всі можливі побажання можливого споживача та забезпечили надставку достатньою кількістю відкритих секцій різного розміру, а також закритими відділами у формі розгорнутих тумб.
Колірна комбінація, яка передбачає два варіанти колірного дуету, також обов'язково припаде вам до смаку.
Ви можете вибрати як темний варіант для придбання — у кольорі «венге магія» — «Дуб молочний» або ж у модному та трендовому світлому кольорі «Дуб сонома» — «Трюфель». На меблях, виготовлених в останньому колірному поєднанні, практично не видно жодних подряпин, тому він матиме вигляд, як новий, досить довго.
Школяр-6 (2 ПАК) (ЛЕВА тумба) — 1250х600х1966
Ширина:125 см
Глибина: 60 см
Висота: 196 см
Меблі доставляються в розібраному вигляді в фабричного паковання. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Доставка цього товару здійснюється виключно після 100% оплати за тарифами перевізника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Так |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1960 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Венге, Дуб венге |
- Ціна: 6 039,50 ₴



