Комплект меблів для кухні з оригінальним декором! Розкладний стіл і 4 стільчики!
Стільці сірі з білою смужкою
Ця модель стола зроблена з міцного загартованого скла, захищеного від механічних пошкоджень із 3 D-малюнком + МДФ.
Ніжки столу та стільців виготовлені з хромованої сталі із заглушками. Високоякісний фотодрук на стільницях.
Розміри столу: ширина 70 см * довжина 110 см, у розкладеному вигляді 150 см
Стільці: сидіння і спинка м'які. Зроблені з якісного щільного шкірозамінника. Розміри стільця: Висота загальна 88 см Висота сидіння 48 Ширина сидіння 39 Глибина сидіння 42
Серед переваг таких меблів:
- стабільність у разі впливу високих температур; несприйнятливість до вологості;
- забруднення не можуть проникнути в структуру матеріалу; довговічність;
- безпека, що забезпечується використанням спеціального загартованого скла;
- унікальний, чудовий зовнішній вигляд, доречний в інтер'єрах усіх стилів і поєднується з усіма матеріалами;
- скло відбиватиме світло та візуально робить будь-яку кухню просторішою;
- у догляді можна користуватися як звичайні мийні засоби, так і спеціальні, призначені для скла;
- екологічна чистота — матеріал стільниці у своєму складі не має жодних шкідливих речовин або небезпечних хімічних сполук
Вирушаємо частково або повною оплатою!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 7 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стілець | 4 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | скло |
| Опори столу | хромована сталь |
| Каркас стільця | метал |
| Каркас крісла | хромована сталь |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1300 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 880 мм |
- Ціна: 9 900 ₴




